Tavaszi program össz. - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavaszi program össz.

Hírek > 2020
Csapataink 2020 tavaszi bajnoki programja összesített táblázatban
A BOZSIK TÁBLA itt érhető el
Időpont változás bármikor előfordulhat

FELNŐTT
KSK pálya
U-19.
KSK pálya
U-17.
KSK pálya
U-16.
KSK pálya
U-14.
KSK pálya
NŐK
KSK pálya
ÖREGFIÚK
KSK pálya
január
25. szombat
Diósd-KSK
felk.  1-2





február
01. szombat
Tétény-KSK
felk. 1-6






06. csütörtökBicske II.-KSK
felk. 1-1






08. szombatKSK-Batta
felk. 2-2






12. szerdaKSK-Szhalom
felk. 4-2






15. szombatKSK-CsepU19
felk. 2-2






22. szombat
KSK-Pereg
16.ford. 1-0






29. szombat

12.ford. 4-0





március
01. vasárnap
Tszele-KSK
17.ford. 2-2


12.ford. 0-2
Asterix-BFT
8.ford. 0-11


07. szombatKSK-Újharty
18.ford. 1-2


13.ford. 10h.



08. vasárnap
BFT-Htelek
13.ford. 3-3


BFT-Érdi VSE
9.ford. 13-0


14. szombatBugyi-KSK
19.ford. 15h.

BFT-Csepel UP
13.ford.



Biatorb-KSK
14.for. 14h30.
15. vasárnap
szabadnap




21. szombatKSK-Péteri
20.ford. 15h.

Mogyoród-BFT
14.ford.
Kistarcs-BFT
14.ford. 12h.



22. vasárnap






KSK-Rácker.
15.ford. 15h.
28. szombat
BFT-Fpakony
15.ford. 10h.
szabadnap
15.ford.
BFT-Üllő
15.ford. 10h.
VUKSE-BFT
10.ford. 10h.
Érd-KSK
PMK 12h.
Perbál-KSK
16.ford. 15h.
29. vasárnap
Anémedi-KSK
21.ford. 15h30.






április
04. szombat
KSK-Taksony
22.ford. 16h.

Csep-Gól-BFT
16.ford.





05. vasárnap
Anémedi-BFT
16.ford. 10h.

Abony-BFT
16.ford. 10h.

KSK-Tóalm
8.ford. 10h.
KSK-Sóskút
17.ford. 16h30
07. kedd

CsHC94-BFT
17.ford. 17h.




09. csütörtö

Tököl-BFT
14.ford.10h.





11. szombat



Htelek-BFT
11.ford. 10h.

szabadnap
12. vasárnap
Üllő-KSK
23.ford. 13h.
szabadnap




18. szombatKSK-Dabas II.
24.ford. 16h.

BFT-U.Halad
18.ford.
BFT-Bkalász
17.ford. 10h.



19. vasárnap

BFT-Dvarsány
17.ford. 10h.


BFT-Fogócsk
12.ford. 12h.
Csepel-KSK
9.ford.
KSK-Martonv
19.ford. 17h.
25. szombat
Örkény-BFT
18.ford. 10h.




Komárom-KSK
20.ford. 17h.
26. vasárnapÖrkény-KSK
25.ford. 16h30.

BFT-II.ker
19.ford. 10h.
Erdőker-BFT
18.ford. 10h.

KSK-Kelen
10.ford. 10h.

29. szerda

Börs-BFT
12.ford. 17h30.




május
02. szombat
KSK-Tszecső
26.ford. 16h30.

BFT-III.ker.
20.ford.




03. vasárnap

VUKSE-BFTSE
19.ford. 10h.

szabadnap
19.ford.
Szszmikl-BFT
13.ford. 10h.
Kormőr-KSK
11.ford. 12h.
KSK-Gyúró
21.ford. 17h.
09. szombatRáckeve-KSK
27.ford. 16h30.

F.pakony-BFT
21.ford.



Ercsi-KSK
22.ford. 17h.
10. vasárnap
BFTSE-Ráckev
20.ford. 10h.

Pomáz-BFT
20.ford. 10h.

KSK-Kerepe
12.ford. 13h.

16. szombatKSK-Fpakony
28.ford. ???
Úharty-BFTSE
21.ford. 10h.
BFT-T.bálint
22.ford.
GEAC-BFT
21.ford. 10h.



17. vasárnap



Szhalom-BFT
14.ford. 12h.
KSK-Börs
13.ford. 10h.
KSK-Dfüred
23.ford. 17h.
23. szombatKSK-Htelek
29.ford. 17h.


BFT-Gyömrő
22.ford. 10h.


Zsámbék-KSK
24.ford. 17h.
24. vasárnap
BFTSE-Pereg
22.ford. 10h.



Gyöngy-KSK
14.ford. 11h.

30. szombatAranysz.-KSK
30.ford. 17h.





szabadnap
június
06. szombat






KSK-Tordas
26.ford. 17h.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz