Tavaszi program össz. - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavaszi program össz.

Hírek > 2019
Csapataink 2019 tavaszi bajnoki programja összesített táblázatban
Időpont változás bármikor előfordulhat

FELNŐTT
KSK pálya
U-19.
KSK pálya
U-16.
KSK pálya
U-15.
KSK pálya
U-14.
Bolha pálya
BozsikNŐK
KSK pálya
ÖREGFIÚK
KSK pálya
február
24. vasárnap
16.ford. 1-3






március
02. szombat
17.ford. 2-2







09. szombat






KSK-Mvásár
12.ford. 2-2
10. vasárnapÚjlengyel-KSK
18.ford. 0-4

BFTSE-Úri
14.ford. nincs időpont



Bu.örs-KSK
PMK 2.f. 0-5

13. szerda
Üröm-BFTSE
2.ford. 1-10






16. szombat
19.ford. 5-0

Airsa-BFTSE
15.ford. 1-10




Tordas-KSK
13.ford. 0-10
17. vasárnap




Páty-BFTSE
9.ford. 1-5

KSK-Göd
PMK 3.f. 4-1

20. szerda
BFTSE-Tbálint
12.ford. 1-6






23. szombat


BFTSE-Ócsa
10.ford. 8-0

U13. 9h
Szhbatta

KSK szabadnap
14.ford.
24. vasárnapPerbál-KSK
20.ford. 15h

BFTSE-Fpako
16.ford. 10h.


U11. 9h
Diósd
Érd-KSK
1.ford. 11h

30. szombatKSK-Diósd
21.ford. 15h30

Nkörös-BFTSE
17.ford. 10h
Gyál-BFTSE
11.ford. 10h
BFTSE-Fogócs
10.ford. 10h


Zsámbék-KSK
15.ford. 15h
31. vasárnap
BFTSE-SZEFI
14.ford. 13h



U6/7. 9h
U8/9. 10h30
Szhbatta
KSK-Környe
2.ford. 10h

április
06. szombat

BFTSE-Bkalász
15.ford. 13h

BFTSE-Alsóné
12.ford. 10h



KSK-Komárom
16.ford. 16h30
07. vasárnapKSK szabadnapos
22.ford.

BFTSE-Sülysáp
18.ford. 10h


U11. 9h
Budaörs
U13. 9h
Diósd
KSK-Pénzüg
3.ford. 12h

10. szerda
BFTSE-Üröm
13.ford. 17h






13. szombat
Leányf-BFTSE
16.ford. 10h

BFTSE-Dvars
13.ford. 10h



Bia-KSK
17.ford. 16h30
14. vasárnapSz.halom-KSK
23.ford. 16h

Tápiós-BFTSE
19.ford. 10h

Bkeszi-BFTSE
11.ford. 10h
U6/7., U8/9.
9h Tárnok
Komár-KSK
4.ford. 10h

18. csütörtök

BFTSE-Airsa
2.ford. 11h

BFTSE-Ntétén
8.ford. 10h



20. szombat
D.egyháza-KSK
24.ford. 16h






KSK-Sóskút
18.ford. 17h
21. vasárnap

BFTSE-Pilis
20.ford. 10h





27. szombatKSK-Dömsöd
25.ford. 16h30


BFTSE-Örkén
14.ford. 10h




28. vasárnap
BFTSE-PILE
17.ford. 10h
Nkáta-BFTSE
21.ford. 10h


U11. 9h
Diósd
U13. 9h
Érd
KSK-METIS
5.ford. 12h
Dfüred-KSK
19.ford. 17h
május
04. szombat

BFTSE-Pomáz
18.ford. 10h

Herná-BFTSE
15.ford. 10h
BFTSE-Bia
12.ford. 13h30


KSK-Perbál
20.ford. 17h
05. vasárnap
Inárcs-KSK
26.ford. 16h30

BFTSE szabadn
22.ford.


U6/7., U8/9. 9h ÉrdKSK-Érd
6.ford. 10h

11. szombat
Visegr-BFTSE
19.ford. 10h

BFTSE-Tököl
16.ford. 10h

U13. 12h30
Tárnok

KSK-Bicske
21.ford. 17h
12. vasárnap
Ócsa-KSK
27.ford. 16h30

BFTSE-Abony
23.ford. 10h


U11. 9h
Szhbatta
Környe-KSK
7.ford. 10h

18. szombat
BFTSE szabadn
20.ford.
Dabas-BFTSE
24.ford. 11h
Tfalva-BFTSE
17.ford. 10h



Gyúró-KSK
22.ford. 17h
19. vasárnapGyál-KSK
28.ford. 17h



Asterix-BFTSE
13.ford. 10h
U6/7., U8/9. 9h Tárnok
Pénzüg-KSK
8.ford. 14h30

25. szombat
Ecser-KSK
29.ford. 17h
Páty-BFTSE
21.ford. 10h

BFTSE-Rkeve
18.ford. 10h

U11. 9h
Érd


26. vasárnap

BFTSE-Pereg
25.ford. 10h


U13. 9h
Diósd
KSK-Komár
9.ford. 13h

június
01. szombat

BFTSE-Pcsaba
22.ford. 10h


BFTSE-Htelek
14.ford. 14h



02. vasárnapKSK-Sóskút
30.ford. 17h

BFTSE szabadn
26.ford.



METIS-KSK
10.ford. 10h

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz