BFTSE Tárnok - Százhalombattai VUK SE 11-0 (5-0)
Tárnok Bolha pálya, 2019-10-12 - szombat 10:00

Játékvezető: Kéri I. Zoltán
Aszisztens: -

Gól: Loboda Lőrinc 22' 27', Oláh Levente 25', Falus Ákos 28', Szűcs Dániel 33' 63', Molnár Hunor 46' 57', Lukácsi János 58', Horváth Bendegúz 74', Almási Patrik 78'

Lapok: Lukácsi János 58'

A forduló további eredményei: Szigetszentmiklós - Asterix SX Érd 0-17, Fogócska SE Érd - Érdi VSE II. 3-1, Halásztelek FC - Szigethalom SC 0-0

BFTSE Tárnok: Kovács Botond 0 - Bereczki Milán 7, Szűcs Dániel 9, Horváth Bendegúz 8, Kleman Máté 7, Lukácsi János 7, Katona Ádám 6, Molnár Hunor 8, Loboda Lőrinc 8

Csere: Oláh Bence 6, Falus Ákos 8, Győrfi Szabolcs 6, Almási Patrik 7, Németh Zsombor 6, Oláh Levente 7

Edző: Kaszás Attila

Százhalombattai VUK SE: Szabó Kertész Levente - Horváth Bence, Király Dániel, Lak Roland, Kuti Péter, Major Milán, Fuszkó Imre, Péterffy Botond, Zsiborács Márk

Csere: Kisérdi Bulcsú, Kovács Zslán, Bódis Levente, Duma Dániel, Kovács Krisztián

Edző: Nagy István

Az első perctől kezdve mezőnyfölényben játszottunk, szép támadásokat vezettünk és gólhelyzeteket teremtettünk, amit sokáig nem sikerült kihasználni. A 22. percben Loboda Lőrinc találatával megtört a jég és innen kezdve már csak a gólarány volt a kérdés. Jó játékkal tudtunk újabb gólzáporos győzelmet aratni.

Kaszás Attila: - Gratulálok minden játékosunk teljesítményéhez, megérdemelt győzelmet arattunk!