BFTSE Tárnok - Felsőpakony KSE 11-0 (4-0)
Tárnok KSK, 2019-03-24 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Zuigéber Attila
Aszisztens: Szőke László

Gól: Szász Károly 17' 49', Fülöp Richárd 25' 37' 40' 47' 80' 84', Somogyi Ádám 52', Fülöp Szabolcs 58' 67'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Pilisi LK - Sülysápi Gyerekfoci 3-1, Nagykáta SE - Nagykőrösi Kinizsi SE 13-1, Abonyi KID FC - Albertirsa SE 4-0, Dabas-Gyón FC - Úri KSK 11-1

Szabadnapos: Tápióság KSK

BFTSE Tárnok: Farkas Márk 0 - Balog Benjámin 6, Sedlac Attila 6, Hoppál Dániel 7, Németh Bence 6 (Giczi Milán 75' 0) - Száraz Gyula 6, Szász Károly 6, Somogyi Ádám 7 (Somogyi Péter 59' 0) - Fülöp Richárd 8, Prókai Attila 6 (Koperda Gergő 67' 0), Fülöp Szabolcs 6 (Pátrovics Dániel 71' 0)
Edző: Kovács László

Felsőpakony KSE: Fenyvesi Krisztián - Tüskés Máté, Lőrincz Botond, Tóth Tamás, Győri Attila, Balázs Áron, Farkas Dominik, Szilágyi Csaba, Erdei Balázs, Erdei Márk, Fenyő Alexander (Marton Ákos 54')
Edző:

Végig nagy nyomás alatt tartottuk a vendégeket. Az első félidőben a 4 rúgott gól mellett is kihagytunk több helyzetet is. A második félidőben az arány megfordult és ekkor több helyzetet kihasználtunk és kevesebbet hagytunk ki. A győzelmet ilyen arányban is megérdemeltük.

Kovács László: - Jó játék, megérdemelt győzelem. Gratulálok!